Jak wysłać zabawki kurierem

Jak wysłać zabawki kurierem?

Jak wysłać zabawki kurierem

Masz stare zabawki, których już nie potrzebujesz i chciałabyś je wysłać komuś, kto je kupił? Zastanawiasz się, jak wysłać zabawki kurierem? Po prostu zamów kuriera, nadaj paczkę i spokojnie oddaj tę ważną sprawę nam. Później tylko śledź przesyłkę jeśli chcesz i spokojnie ciesz się zarobionymi pieniędzmi. A do tego znów odzyskasz miejsce na półkach, w schowkach i dziecięcym pokoju. Wszystkie klocki, pluszaki i zabawki grająco – migające znajdą nowego właściciela, więc nie zwlekaj. Spedycja i przesyłki kurierskie to nasza specjalność.

Jak wysłać zabawki kurierem?

To oczywiste, że chcesz to zrobić bezpiecznie i bezproblemowo. W końcu Twoje dziecko (czy dzieci) spędziło wiele fajnych chwil z tymi zabawkami. Zależy Ci też zapewne na tym, aby ktoś, kto je od Ciebie kupił lub komu je podarujesz, dostał paczkę w dobrym stanie, aby wszystkie zabawki znalazły się na miejscu nieuszkodzone. Z pewnością chcesz, aby zrobił to tani kurier. I jeszcze, żeby zamówienie kuriera było łatwe i szybkie. Dobrze trafiłeś.

Ty zajmij się dobrym zapakowaniem zabawek, które sprzedajesz. My zajmiemy się resztą. Bez obaw umożliwiamy śledzenie przesyłek, bo wiemy, że to dla Ciebie ważne. Transportujemy to, co wysyłasz i robimy to naprawdę dobrze.  Jednak pamiętaj, że przesyłka musi być zapakowana solidnie.

Jak wysłać zabawki kurierem

Jak wysłać zabawki kurierem?

Jak zamówić kuriera?

Możemy odebrać przesyłkę z dowolnego wskazanego przez Ciebie miejsca, abyś nie tracił czasu na stanie w kolejkach na poczcie. Możesz też przywieźć paczkę do naszej siedziby, gdzie nasz manager paczek pomoże Ci w każdym kroku. Zamówienie kuriera jest naprawdę proste. Zrób to na stronie internetowej albo do nas zadzwoń.

Możesz wybrać przesyłkę za pobraniem albo opłacić ją sam, ale w każdym przypadku możliwe jest śledzenie paczki. Ty nadaj tylko paczkę. My zajmiemy się resztą. Oferujemy też śledzenie przesyłek zagranicznych, abyś miał pewność, że dotrą również do odbiorcy poza Polską. Zamówienie kuriera jest równie łatwe, jak zapakowanie zabawek. Poza tym trwa zdecydowanie krócej.

Jak zapakować zabawki, by wysłać je bezpiecznie?

Najlepiej jest włożyć je w pudełko, które nie tylko ochroni zabawki, ale jednocześnie pozwoli nam nakleić kartę przewozową. Wybierz takie, które będzie w miarę dopasowane rozmiarem do tego, co wysyłasz. Możesz później owinąć je jeszcze folią. To dobra ochrona przed wilgocią i przypadkowym rozdarciem. Odbiorcy cenią sobie dobrze zabezpieczone przesyłki. Dlatego nie żałuj również dobrej taśmy klejącej, która zapobiegnie przypadkowemu otwarciu się pudełka w transporcie.

Jeśli zabawek jest więcej, to pamiętaj, aby były zabezpieczone przed przemieszczaniem się w pudełku. Im ciaśniej będą ułożone, tym będzie mniejsza szansa uszkodzeń. Dokładamy wszelkich starań, żeby zawartość paczek była bezpieczna, ale w sortowaniu pomagają nam maszyny. Dlatego warto dobrze zapakować, zwłaszcza delikatniejsze elementy. Możesz owinąć je w papier, starą gazetę albo folię (np. bąbelkową). Będzie świetnie chroniła zawartość nadanej paczki.  Pamiętaj też o wypełnieniu wnętrza pustych zabawek. Zwłaszcza jeśli są wykonane z łatwo łamiącego się plastiku, a Ty jednak nie zdecydowałeś się na zapakowanie ich w kartonowe pudełko.

Pamiętaj również, że jeśli wysyłasz zabawki, które zawierają baterie, to koniecznie wyjmij je i zapakuj w oddzielny plastikowy woreczek. Dzięki temu nie wyleją się i nie uszkodzą Twojej przesyłki. Możesz też wcale ich nie wysyłać. W końcu kupujący może i tak będzie chciał użyć nowych, pewnych baterii. Wszelkie ruchome elementy zabawek również zabezpiecz ze szczególną starannością, aby nie uszkodziły się w czasie transportu. Jeśli wysyłasz na przykład planszówki, to ochroń ich pudełka przed przypadkowym otwarciem, żeby kupujący nie musiał oddzielać elementów poszczególnych gier.

Jak wysłać zabawki kurierem

Jak wysłać zabawki kurierem?

Czy mogę zamówić kuriera, kiedy chcę wysłać zabawki za granicę?

Oczywiście, że tak. Pamiętaj, tylko że poza Unię Europejską nie wysyła się takich, które imitują wszelkiego rodzaju broń. Mogą nie przejść kontroli granicznych. A za zawartość przesyłanej paczki odpowiada jej nadawca. Sprawdź zatem, czy nie istnieją jakieś ograniczenia w konkretnym kraju, do którego nadajesz przesyłkę. Nie chcesz mieć przecież kłopotów. Jeśli masz konkretne pytania związane z tym obszarem, zapytaj nas przy zamawianiu kuriera.

Jak zdążyć z paczką na czas?

Pamiętaj, że potrzebujemy czasu, aby dostarczyć przesyłkę. Dlatego musisz zamówić kuriera odpowiednio wcześnie. Najlepiej dać sobie na to kilka dni, ale jest to zależne od miejsca, do którego ma dotrzeć Twoja przesyłka.  Na pewno śledzenie paczki daje bardzo jasny obraz sytuacji.

Podsumowanie – jak wysłać zabawki tanio i bezpiecznie?

  • zapakuj swoją przesyłkę
  • zamów kuriera lub nadaj paczkę w naszym punkcie
  • śledź przesyłkę
  • ciesz się dobrą opinią nowego właściciela Twoich starych zabawek

Przesyłki kurierskie to wygodny sposób na dostarczenie zabawek i nie tylko do nowych właścicieli. A zatem do zobaczenia w dogodnym dla Ciebie momencie. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą, która widnieje na naszej stronie internetowej.