Kurier Blanchardstown - kurier Polska Irlandia

Kurier Blanchardstown – kurier Polska Irlandia

Kurier Blanchardstown - kurier Polska Irlandia

Blanchardstown jest peryferyjną dzielnicą Dublina położoną w hrabstwie Fingal w Irlandii. Leżu około 10 km od centrum miasta. Jest bardzo ciekawym miejscem do zamieszkania, dlatego wielu Polaków znajduje tam swój dom. Dlatego usługi Kurier Polska Irlandia i kurier Blanchardstown mogą się bardzo przydać.

Co warto wiedzieć na temat Blanchardstown w Irlandii Północnej?

Blanchardstown liczy około 68 tysięcy mieszkańców. Do lat 60 dwudziestego wieku była to po prostu wieś. Później zaczęto budować osiedla. Okolica rozrosła się gwałtownie w latach 70 i 80 dwudziestego wieku. Co ciekawe, stała się tak zwaną sypialnią Dublina. Zyskała sławę, jako spokojne miejsce, w którym można nieco odpocząć od zgiełku miasta. W latach 90, a dokładniej w roku 1996 otwarto w Blanchardstown sklepy, restauracje i biura. Istotne jest też to, że w miejscu powstała również galeria sztuki, biblioteka i teatr, a więc coś dla miłośników kultury. Jednakże apetyt na rozwój na tym się nie skończył. W roku 2003 powołano tam do życia Narodowe Centrum Sportów Wodnych. Dzielnica jest też siedzibą dla wielu międzynarodowych koncernów, na przykład PayPal, eBay i wiele, wiele więcej.

Kurier Blanchardstown - kurier Polska Irlandia

Kurier Blanchardstown – kurier Polska Irlandia

Blanchardstown, jako świetna baza wypadowa do Dublina i jego zwiedzania

Blanchardstown jest przede wszystkim fantastyczną bazą wypadową do Dublina, miasta, które jest perełką turystyczną Irlandii. W stolicy można zobaczyć w szczególności Zamek Dubliński. Powstał on w XIII wieku. Interesujące jest też to, że stoi on w miejscu, w którym znajdowała się osada Wikingów. W 1922 roku zamek przekazano irlandzkim władzom, ponieważ wcześniej stanowił on siedzibę administracji Wielkiej Brytanii. W środku jest na przykład sala św. Patryka, gdzie można podziwiać rysunki prezentujące dzieje Irlandii i Wielkiej Brytanii. Kolejnym ciekawym miejscem jest oczywiście Katedra św. Patryka. Ważne jest to, że ma ona status narodowej katedry. W świątyni otworzono wystawę, która upamiętnia I Wojnę Światową.

Na listę miejsc do odwiedzenia warto też wpisać Katedrę Kościoła Chrystusowego. Nazywana jest ona również Katedrą św. Trójcy. Wybudowano ją za czasów panowania Wikingów, czyli w XI wieku. W środku można podziwiać naprawdę cudny wystrój. Kulminacyjnym punktem jest szklana gablota, gdzie znajdują się zwłoki szczura i kota, które zostały poddane procesowi mumifikacji. Dalej udajemy się do irlandzkiego parku Phoenix Park, który ma powierzchnię 707 hektarów. Warto zwrócić uwagę, że jest to jeden z największych i do tego ogrodzonych parków w całej Europie. W tym miejscu organizuje się ciekawe koncerty, które zwołują wielu mieszkańców miasta i turystów. Z dziećmi można udać się też do zoo, aby zobaczyć goryle, lwy, krokodyle, orangutany i inne interesujące zwierzęta świata.

Kurier Blanchardstown, kurier Polska Irlandia, czyli dlaczego warto korzystać z usług firmy kurierskiej będąc w Irlandii

Przebywając w Irlandii z pewnością tęskni się za wieloma rodzimymi produktami. Jednakże można taką tęsknotę w łatwy sposób sobie zrekompensować. Wystarczy nawiązać współpracę z dobrą firmą kurierską taką jak Eurospedycja. Dzięki temu w łatwy sposób można przesyłać paczki z Polski i do Polski korzystając z kuriera Polska Irlandia. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej i podać najważniejsze informacje dotyczące przesyłki. W efekcie kurier przyjedzie pod wskazany adres, zapierze paczkę i dostarczy tam, gdzie trzeba. Firma oferuje też wiele dodatkowych usług, na przykład ubezpieczenie czy opcje śledzenia przesyłki. Ostatnia z wymienionych możliwości sprawia, że doskonale wiemy, gdzie znajduje się paczka i kiedy dojdzie do adresata.

Kurier Blanchardstown - kurier Polska Irlandia

Kurier Blanchardstown – kurier Polska Irlandia

Kurier Blanchardstown, kurier Polska Irlandia, jakie jeszcze są zalety tego rozwiązania?

Przed rozpoczęciem współpracy warto dowiedzieć się, jakie produkty można umieszczać w paczce. Dzięki temu nie będzie żadnych nieporozumień. W przesyłce z powodzeniem można umieszczać takie produkty jak: suszarki do włosów, meble, kredensy, pościele, stoły, krzesła i wiele, wiele więcej. W przypadku, gdy produkt jest niewymiarowy, warto skontaktować się z firmą telefonicznie i ustalić wszelkie szczegóły. Firma zabiera też elementy wrażliwe na przykład ceramikę lub szkło. Jednakże w takim przypadku trzeba dobrze zabezpieczyć towar i dokładnie oznaczyć, co jest w paczce na opakowaniu. Warto wykupić też dodatkowe ubezpieczenie.

Kurier Polska Irlandia, czyli efektywny transport paczek na trasie Polska-Irlandia

Firma Eurospedycja pragnie pomagać rodakom, którzy z różnych powodów postanowili zamieszkać w Irlandii, ale także w innych krajach Unii Europejskiej. Oferta na międzynarodowe przesyłki kurierskie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie. Firma współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami prywatnymi, jak i państwowymi. Oczywiście szerokie grono klientów stanowią osoby indywidualne. Trasa Polska Irlandia jest bardzo ważną trasą działalności firmy Eurospedycja. Przedsiębiorstwo oferuje różne usługi dodatkowe i konkurencyjne ceny. Co więcej, każdy ładunek jest traktowany indywidualnie i kurierzy podchodzą do niego z należytą starannością. Dlatego każda paczka dojdzie do adresata w nienaruszonym stanie. Dla firmy najważniejsze jest bowiem pełne zadowolenie klientów.