Opinie klientów

 1. Zuza pisze:

  Z calego serca NIE POLECAM. Firma nie zaksiegowala (zgubila) mojej wplaty za paczke z zeszlego roku, wiec teraz przetrzymuje moje paczki z zeszlego tygodnia!

 2. Anna pisze:

  Super firma ! szybko , bezproblemowo , bez zadnych problemów , inni moga brać tylko przykład !!!!
  Dziękuję raz jeszcze serdecznie :) jesteście godni polecenia w 100 %

 3. Anna pisze:

  Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Profesjonalizm, szybki czas realizacji zamówienia. Bardzo dziękuję i życzę całemu zespołowi spokojnych ,szczęśliwych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

 4. Roksana pisze:

  Firma bardzo dobra, polecam wszystkim. Minus tylko za to iż kurierzy nie dzwonią do odbiorcy i nie da się dobrze śledzić paczki cały czas wyświetla iż paczka w Polsce a paczka już dawno w kraju odbiorcy. Mimo to polecam :)

 5. Eurospedycja pisze:

  dziękujemy :)

 6. Janusz pisze:

  Polecam wysyłki z Eurospedycją. Korzystam już od jakiegoś czasu i przesyłki zawsze sprawnie docierają na miejsce. Czasem są drobne trudności z kurierami, które jednak szybko zostają rozwiązane po interwencji w biurze obsługi klienta.
  Panie z infolinii bardzo uprzejme i pomocne.

 7. Karolina pisze:

  Jestem zadowolona z jakości usług. Szybki czas realizacji, odbiór przesyłki przeważnie pierwszego dnia jedynie w okresie przedświątecznym zdarzyło mi się, że kurier przyjechał 2 dnia. Dogodna płatność paypal i można zapłacić po nadaniu. POLECAM.

 8. Eurospedycja pisze:

  Pani Barbaro, każdorazowo informujemy Państwa o możliwości pomocy kierowcy jednakże z różnych przyczyn nie zawsze ma on możliwość pomocy Państwu, niemniej jednak jeżeli zgłaszają nam Państwu taka konieczność z naszej strony informujemy o tym kierowce. Niemniej usługa door to door obejmuje pierwsze drzwi tzw. domofonowe , lecz jeśli mieszkanie znajduje się w bloku czy tez w kamienicy/apartamentowcu kierowca nie ma obowiązku znoszenia/ wnoszenia paczki do mieszkania. W korespondencji mailowej z biurem staraliśmy się wyjaśnić i przeprosić Państwa za nieprawidłowości jeżeli takowe powstały w dostawie.

  Pozdrawiamy

 9. Eurospedycja pisze:

  Panie Mariuszu, Państwa przesyłka została doręczona w dniu 17.12, zgłoszenie o nieprawidłowości w dostawie otrzymaliśmy 02.01, po czy zostali Państwo poproszeniu o uzupełnienie zgłoszenia reklamacyjnego, niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi zwrotnej do dnia dzisiejszego tylko poniższy komentarz.

  Pozdrawiamy

 10. Eurospedycja pisze:

  Pani Jolu – niestety skany paczki czasem się urywaj poprosiliśmy o złożenie przez Państwa stosownej reklamacji w dniu 04.01 niestety do dnia dzisiejszego brak od Państwa odpowiedzi zwrotnej w tej sprawie.

  Pozdrawiamy

 11. BARBARA pisze:

  Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Paczki są dostarczane do klientów bez kontaktu telefonicznego. Kurierzy nie dzwonią nie ustalają godziny dostawy czy odbioru.
  W przypadku osiedla pozostawiają paczki na ochronie. Moja ostatnia paczka została zostawiona na ochronie bez mojej zgody. Nikt do mnie nie zadzwonił nie poinformował o dostawie.
  Kiedy napisałam reklamacje została ona rozpatrzona negatywnie. Powód:
  „z uwagi na wage paczki (33kg) i odległość Państwa mieszkania od portierni budynku kierowca podjął decyzje o jej przekazaniu osobie dozorującej blok”. Strach pomyśleć gdzie by ją zostawił gdyby nie było ochrony.
  Także drodzy klienci eurospedycji wysyłajcie paczki lekkie co by kurierzy się nie przedźwigali. Ewentualnie przy ciężkich paczkach powinniśmy pomóc kurierom w dostarczeniu ich do domu. Takie są zalecania pracowników eurospedycji, którzy rozpatrują reklamacje.
  Zdecydowany brak profesjonalizmu zarówno kuierów jak i zespołu eurospedycji.

 12. Eurospedycja pisze:

  Panie Janie, Kierowcy na trasach odbioru niestety zmieniają się, w przypadku jednak odbiór paczki w Polsce biuro każdorazowo w miarę możliwości ma możliwości udostępnienia Państwu telefonu kierowcy czy potwierdzenia podjazdu w danym dniu – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod mailem i telefonem prosimy tylko o zgłoszenie problemu.

  Pozdrawiamy

 13. JAN HULAK pisze:

  Jestem klientem Eurospedycji od kilku lat . Do tej pory nie miałem problemów z odbiorem paczek z domu .Udawalo mi się dogadać z kurierierem . Ostatnio jednak panowie zapomnieli po co są podawane numery telefonów . Wystarczyło wyjść na 5 minut do sklepu i po kilku godzinach dowiedzieć się od innego kuriera że paczka nie została odebrana , ze względu na nieobecność nadawcy . Telefony kurierów są zastrzeżone więc inicjatywa powinna być po stronie odbiorcy .
  Szanowna Eurospedycjo wasi klienci to nie tylko emeryci i renciści co mogą siedzieć 2 doby i czekać na kuriera , pomyślcie jak obsłużyć ludzi którzy pracyją . Chyba nie zasugerujecie pracującym by brali na tą okoliczność 2 dni urlopu .
  Kiedyś było takie fajne hasło – klient to nasz pan – wydaje mi się , że Eurospedycji to nie dotyczy .
  Pozdrawiam i proszę o uzgodnienie zgłoszonych kwestii z państwa pośrednikiem GLS.


Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.