Paczki do Anglii

Zajmujemy się realizacją transportu z Anglii do Polski, również przesyłki kurierskie Polska Anglia, nasza dziedziną są przesyłki standardowe oraz gabarytowe i paletowe. W przypadku paczek standardowych do 300 cm w obwodzie każdorazowo koszt uzależniony jest od wagi paczki i zgodny z cennikiem na naszej stronie.

Naszą domena na podanej trasie jest realizacja transportu dla paczek standardowych, ponadto stale poszerzamy naszą ofertę dla wysyłek na trasie Polska-Anglia-Polska dla wysyłek paczek gabarytowych oraz palet. Przesyłki kurierskie Anglia Polska oraz zamówienia do Anglii doręczane są zwyczajowo w terminie 5 dni roboczych, z odbiorem już następnego dnia po złożeniu zamówienia.

Proces składania i realizacji zamówień jest prosty i szybki. Nie wymagamy osobistego dowozu paczek do naszego punktu, to klient decyduje o miejscu odbioru/doręczenia i dacie nadania przesyłki. Każdorazowo mają Państwo możliwość śledzenia trasy przewozu i kontroli drogi paczki za pośrednictwem naszej strony internetowej. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, jak i firm, a stali klienci maja możliwość uzyskania indywidualnego cennika. Kurier do Anglii odbiera przesyłkę już następnego dnia roboczego. Przesyłki kurierskie Anglia Polska: przesyłka do Anglia dociera do odbiorcy bez zbędnych opóźnień. Szczegóły dotyczące realizacji zlecenia otrzymają Państwo mailowo po złożeniu zamówienia poprzez naszą stronę internetową. Paczki nadawane z Polski do Anglii doręczane są przez doświadczonych i sprawdzonych w okresie wieloletniej współpracy kurierów.

Telefonicznie oraz mailowo służymy Państwu informacją na temat realizowanych zamówień oraz przedstawiamy wyceny dla transportów bezpośrednich/gabarytowych.

Zapraszamy do kontaktu pod numerami infolinii, mailowo, dodatkowo zachęcamy do chatu z nami poprzez facebook.com/eurospedycja, w krótkim czasie udzielimy Państwu odpowiedzi na wszelkie zapytania!

Zamów kuriera

Przesyłki z Anglii do Polski

Standardowe przesyłki na trasie Polska Anglia odbieramy każdego dnia roboczego. Udzielimy informacji na temat przygotowania jak również pomożemy w sprawnym zorganizowaniu przeprowadzki. Proste zasady składania zamówień, szybka realizacja zlecenia, zapewniamy stały kontakt z naszymi klientami. Eurospedycja – sprawnie, bezpiecznie i na czas. – Zapoznaj się z nasza ofertą.


Sprawdź ile kosztuje paczka do Anglii

Waga paczkiCena
do 20kg53,00 £
do 30kg53,00 £
do 10kg53,00 £

Pełny cennik

W skład naszej oferty wchodzi m. in. transport w zakresie :

 • przesyłek standardowych na terenie całej Europy
 • gabarytów/ palet na wybranych trasach
 • kompleksowej organizacji przeprowadzek
 • przewozu wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych
 • przewozu rowerów, motocykli, skuterów na wybranych trasach

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

 • posiadamy doświadczenie w organizacji kompleksowej usługi transportowej
 • odbieramy przesyłki w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku
 • sprawnie i bezpiecznie doręczamy przesyłki do naszych klientów
 • usługa transportu realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”
 • udostępniamy Państwu możliwość śledzenie drogi paczki poprzez naszą stronę
 • pozostajemy w stałym kontakcie z klientem