Paczki do Irlandii

Nasza oferta obejmuje przesyłki kurierskie Polska Irlandia dla wysyłek standardowych, gabarytowych, palet czy przeprowadzek. Szybko, sprawnie i bezpiecznie, bez zbędnych formalności.

Posiadamy doświadczenie w realizowaniu zarówno transportu paczek w wymiarach standard, gabarytowych, dłużycowych, jak i palet na trasie Irlandia-Polska-Irlandia. Przesyłki kurierskie Irlandia Polska oraz paczki do Irlandii docierają do odbiorców w terminie 5-7 dni roboczych.

Proces złożenia i realizacji zamówienia jest łatwy i przystępny. Każda paczka otrzymuje swój indywidualny numer trackingowy, z możliwością śledzenia jej drogi na naszej stronie internetowej. Nasza oferta skierowana jest do zarówno do klientów indywidualnych, jak i potrzeb biznesowych. Regularne wysyłki dają możliwość pozyskania osobnego cennika, przypisanego do klienta, stworzonego w odpowiedzi na jego potrzeby. Kurier do Irlandii odbiera paczkę już kolejnego dnia, pięć dni w tygodniu. Przesyłki kurierskie Irlandia Polska: paczka do Irlandii realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”. Potwierdzenie realizacji zamówienia wraz z danymi bankowymi do płatności przesyłane jest drogą mailową niedługo po wypełnieniu formularza zamówienia na naszej stronie. Paczki z Polski do Irlandii doręczane są za pośrednictwem zaufanych i wypróbowanych podczas wieloletniej współpracy kierowców. Na tej trasie mamy również możliwość zaoferowania Państwu wynajmu busa, czy kompleksowej organizacji przeprowadzki w postaci wysyłki paletowej.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, telefonicznie oraz mailowo. Udzielamy informacji na temat preferowanego sposobu pakowania i zabezpieczania paczek. Wysyłki gabarytowe, transport paletowy wyceniamy indywidualnie przekazując Państwu pełną informacje o sposobie realizacji transportu.

Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego, jak również do odwiedzin naszego fanpage’a facebook.com/eurospedycja.

Zamów kuriera

Przesyłki z Irlandii do Polski

Doręczymy bezpiecznie i szybko przesyłki kurierskie Polska Irlandia. Przyjmiemy do transportu Państwa bagaż, towar zakupiony w sklepie internetowym, jak również pomożemy w sprawnej organizacji przeprowadzki. Wszystko szybko, w ramach atrakcyjnej ceny i kompleksowej obsługi. Eurospedycja : Paczki do Irlandii- wypełnij formularz i wysyłaj z nami już od dziś!


Sprawdź ile kosztuje paczka do Irlandii

Waga paczkiCena
do 10kg25,00 €
do 20kg30,00 €
do 30kg35,00 €

Pełny cennik

W skład naszej oferty wchodzi m. in. transport w zakresie:

 • przesyłek standardowych na terenie całej Europy
 • gabarytów/ palet na wybranych trasach
 • kompleksowej organizacji przeprowadzek
 • przewozu wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych
 • przewozu rowerów, motocykli, skuterów na wybranych trasach

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

 • posiadamy doświadczenie w organizacji kompleksowej usługi transportowej
 • odbieramy przesyłki w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku
 • sprawnie i bezpiecznie doręczamy przesyłki do naszych klientów
 • usługa transportu realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”
 • udostępniamy Państwu możliwość śledzenie drogi paczki poprzez naszą stronę
 • pozostajemy w stałym kontakcie z klientem