Paczki do Niemiec

Przesyłki kurierskie z Niemiec do Polski jaki i przesyłki kurierskie Polska Niemcy , odbierane codziennie w dni robocze, od poniedziałku do piątku. Realizacja zamówień standardowych, wysyłka palet czy gabarytów po wycenie indywidualnej.

Charakteryzuje nas doświadczenie głównie w realizacji transportu paczek o wymiarze standard, niemniej na trasie Polska-Niemcy-Polska realizujemy również zamówienia dla paczek niestandardowych, gabarytowych oraz palet.

Paczki kurierskie Niemcy Polska oraz przesyłki do Niemiec dostarczane są do odbiorców w czasie 2-3 dni roboczych. Nie ma konieczności ustalania terminu z wyprzedzeniem, prosimy jedynie o złożenie zamówienia z jednodniowym wyprzedzeniem, w godzinach pracy biura. Formularz zamówienia dostępny na naszej stronie jest jasny i przejrzysty, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie. Oferujemy Państwu możliwość monitorowania skanów przesyłki za pośrednictwem na bieżąco uaktualnianego systemu trackingowego. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci zlecający indywidualne wysyłki, jak i firmy. Stałym partnerom oferujemy indywidualne ceny dostosowane do rodzaju i częstotliwości wysyłek.

Przesyłki kurierskie Niemcy Polska: Kurier do Niemiec realizuje Państwa zamówienie już w kolejnym dniu po złożeniu zamówienia po przez stronę. W odpowiedzi na złożone zamówienie, na podany adres mailowy płatnika przesyłane są szczegóły realizacji zamówienia, w tym: kwota wraz z wybraną metodą płatności, unikalny numer trackingowy oraz termin realizacji. Przesyłki z Polski do Niemiec doręczane są za pośrednictwem zaufanych w okresie kilkuletniej współpracy kierowców, z dotrzymaniem obowiązujących terminów i standardów.

Pracownicy biur pozostają do dyspozycji poprzez pocztę email oraz lokalne numery kontaktowe, chętnie dzieląc się wiedzą na temat odpowiedniego zabezpieczania paczek na czas transportu drogowego oraz odpowiadając na konkretne zapytania klienta. Wysyłki niestandardowe wyceniamy indywidualnie dla każdego klienta, przekazując pełną i rzetelną informację na temat szczegółów transportu.

Skontaktuj się z nami poprzez email: info@eurospedycja.com, jeden z numerów infolinii, czy też chat na naszym fanpage’u facebook.com/eurospedycja.
Żadne zapytania nie pozostają bez odpowiedzi!

Zamów kuriera

Przesyłki z Niemiec do Polski

Zajmujemy się realizacja zamówień standardowych, gabarytowych oraz palet. Bezpiecznie i na czas dostarczymy Twoja paczkę w atrakcyjnej cenie! Przesyłki kurierskie doręczane są w 2-3 dniu roboczym po odbiorze paczki od nadawcy. Jeżeli interesuje Cię wysyłka paczki do Niemiec skontaktuj się z nami!


Sprawdź ile kosztuje paczka do Niemiec

Waga paczkiCena
do 10kg23,00 €
do 20kg28,00 €
do 30kg32,00 €

Pełny cennik

W skład naszej oferty wchodzi m. in. transport w zakresie :

 • przesyłek standardowych na terenie całej Europy
 • gabarytów/ palet na wybranych trasach
 • kompleksowej organizacji przeprowadzek
 • przewozu wszelkiego rodzaju sprzętów elektronicznych
 • przewozu rowerów, motocykli, skuterów na wybranych trasach

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

 • posiadamy doświadczenie w organizacji kompleksowej usługi transportowej
 • odbieramy przesyłki w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku
 • sprawnie i bezpiecznie doręczamy przesyłki do naszych klientów
 • usługa transportu realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”
 • udostępniamy Państwu możliwość śledzenie drogi paczki poprzez naszą stronę
 • pozostajemy w stałym kontakcie z klientem