z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać, nadając przesyłkę?

z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać

Chcesz szybko zamówić przewoźnika i nadać przesyłki kurierskie? Poszukujesz atrakcyjnych cen i wysokich rabatów? Zależy Ci na tym, aby śledzenie przesyłek pocztowych nie sprawiało żadnych trudności i było dostępne za pomocą jednego kliknięcia? Eurospedycja zadba o Twoje zadowolenie i dołoży wszelkich starań, aby wysyłka za pobraniem bezpiecznie i w krótkim czasie dotarła do adresata. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać. Dzięki nim będziesz mieć pełny wgląd w proces dostarczania paczki, a także unikniesz nieprzewidzianych opłat.

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać?

Przesyłki kurierskie o standardowych i niestandardowych wymiarach

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz możliwość prostego wysłania rzeczy, których waga nie przekracza 40 kilogramów, a obwód jest mniejszy niż 300 centymetrów. Oprócz tego możesz także nadać przesyłki kurierskie o większych rozmiarach, takie jak telewizory, europalety czy rowery. Transport gabarytowy paczek niestandardowych odbywa się jedynie na trasach Polska-Irlandia i Irlandia-Polska. Czas realizacji zamówienia wynosi zaś od 5 do 14 dni roboczych.

Przeprowadzki i vany do wynajęcia

Nasza oferta zawiera również opcję przewozu paczek i europalet w ramach przeprowadzek. Usługa obejmuje swym zasięgiem trasy Polska-Anglia, Polska-Niemcy i Polska-Irlandia. Oferujemy również możliwość wynajęcia vana za dodatkową opłatą. Warunkiem jest złożenie zamówienia z kilkudniowym wyprzedzeniem, które jest potrzebne w celu zarezerwowania usługi i ustalenia terminu jej wykonania. Rozładunek paczek pozostaje w gestii klienta.

 Rabaty przy jednorazowej wysyłce większej ilości paczek

Eurospedycja to firma znana nie tylko z oferty obejmującej swym zasięgiem inne kraje, ale także ze swych atrakcyjnych cen. Tani kurierzy to gwarancja oszczędności pieniędzy. Naszym klientom oferujemy rabat na paczki standardowe powyżej 15 kilogramów wysyłane za jednym razem pod ten sam adres. Wynosi on 4% przy nadaniu od 5 do 10 wysyłek, 6% w przypadku od 11 do 15 paczek i 8%, gdy wysyłanych jest więcej niż 16 przesyłek naraz. Przy paczkach niestandardowych mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Może także wystąpić konieczność indywidualnego ustalenia cen.

z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać

Szybki odbiór paczki z opcją „od drzwi do drzwi”

Nadaj paczkę do godziny 17 czasu polskiego lub 16 czasu irlandzkiego, a zostanie ona odebrana już następnego dnia. Usługa nie obejmuje weekendów – paczki zamawiane w soboty i niedziele odbierane są we wtorki. Przy wypełnianiu formularza dostępna jest również opcja samodzielnego ustalenia daty odbioru przesyłki przez kuriera. Dzięki temu możesz z łatwością nadać paczkę kiedy chcesz bez konieczności rezygnowania ze swoich planów.

Przesyłka kurierska może być również nadana w systemie „od drzwi do drzwi”. Pozwala on na zamówienie kuriera wprost do domu lub siedziby firmy bez zbędnych wizyt w budynku przewoźnika. W przypadku dostarczania paczek do przedsiębiorstw pamiętaj o podaniu ich pełnych nazw i godzin otwarcia.

Szybka dostawa na terenie różnych krajów i dostępne odszkodowanie

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki jak najszybciej docierały do celu. Dlatego paczki o wymiarach standardowych dostarczamy w ciągu 5-7 dni roboczych na terenie większości międzynarodowych tras. Oprócz tego przesyłki obejmujemy odszkodowaniem za szkody wynikające z niepoprawnego wykonania usług. Dzięki temu masz pewność, że Twoja paczka bezpiecznie i szybko trafi do adresata.

Wygodny system płatności i uwagi w formularzu

Wychodzimy naprzeciw wszelkim potrzebom klientów. Dlatego udostępniamy w formularzu zamówienia rubrykę przeznaczoną na wpisanie dodatkowych uwag. Dzięki temu rozwiązaniu możesz w prosty sposób podzielić się z kurierem ważnymi informacjami na temat zawartości paczek czy sposobu dojazdu do adresata. Formularz udostępnia również opcję wybrania metody płatności. Możesz dokonać jej bezpośrednio na krajowe konto lub uiścić ją online.

Śledzenie paczek i przelicznik cen na stronie internetowej

Zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy i uzyskaniu dokładnych informacji o cenie zamówienia przed jego złożeniem? Eurospedycja to odpowiedź na Twoją potrzebę. Przed nadaniem paczki możesz skorzystać z przelicznika znajdującego się na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz ilość przesyłek, ich wagę, wymiary oraz miejsce odbioru i nadania. Dzięki temu z łatwością poznasz koszty wysyłki. Oferujemy również całkowicie darmowy i prosty system trackingowy przy pomocy opcji „Znajdź przesyłkę”. Aby z niego skorzystać, wpisz numer paczki, który znajduje się na potwierdzeniu jej nadania. Usługa zapewni Ci nieograniczony dostęp do aktualnej lokalizacji przesyłki, co sprawi, że będziesz mieć pełny wgląd w proces jej dostarczania.

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać? Sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy firmą otwartą na wszelkie indywidualne potrzeby klientów. Zależy nam na tym, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu drogą telefoniczną lub mailową w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości.